Na dětství mám krásné vzpomínky. Lívance s čerstvým borůvkovým žahourem a domácí, do zlatova pečené kuřátko od mé babičky. Výraz "domácí pokrm" pro mě dodnes znamená, že se mohu těšit na gurmánský zážitek, že se sejdu s mými nejbližšími a opravdu si vychutnám třeba jen lívanec s jahodovým džemem. Miluji jíst pro potěšení a ne pro rychlé zaplácnutí "nedej bože" kuřetem z Gulagu.

Jak to všechno začalo?

Velká Británie zažila na počátku 21. století gastronomickou revoluci a já měla tu kliku být u toho. Uvědomila jsem si svoji diagnónu, kterou jsem místo léčení začala podporovat. 

Z Anglie jsem si přivezla nejen své příjmení, ale i nadšení a lásku k poctivému jídlu, dobrému vínu a především pravé čokoládě. Když jsem poprvé vyrobila a ochutnala lanýže ze stoprocentní kakaové hmoty z Venezuely, té nejtučnější smetany a třtinového cukru, věděla jsem, že si tuto explozi chutí nemohu nechat jen pro sebe. Intenzita chuti byla tehdy tak silná, že mě přinutila jít a prozkoumat svět pravé čokolády hlouběji. Professional Chocolatier Diploma mi dodal kuráž postavit se na vlastní nohy a splnit si tak životní sen.

Zabývám se především ruční výrobou čokoládových lanýžů a bonbonů z francouzské a belgické čokolády. K výrobě používám pouze ingredience, které mě nezklamou jak svým původem, čerstvostí, tak svou chutí bez konzervantů a aromat. Čokolády doplňuji sezónními a lokalními surovinami, protože pevně věřím, že žít přirozeně v souladu s ročním obdobím dělá člověka šťastnějším.

Skladem obvykle naleznete jen pár čokolád. Vyrábím každý týden čerstvou dávku, proto Vám mohu zaručit jejich maximální čerstvost a zároveň kvalitu, protože mi každá projde rukou. Mým cílem je představit Vám jak tradiční, tak i nové neotřelé kombinace!

Některé naše produkty obsahují alkohol!

Nákupem těchto produktů prohlašuji, že jsem starší 18ti let.